Тестер напруги безконтактний (12-1000V/50/60Hz) PROTESTER hoz0008916 - фото 1
Тестер напруги безконтактний (12-1000V/50/60Hz) PROTESTER hoz0008916
Код товару: DW_2740876
Про товар
Безконтактний тестер напруги (12-1000 V/50/60Hz) зі світловою і звуковою індикацією PM8908C
Безконтактний тестер напруги PROTESTER PM8908C застосовується для швидкої перевірки наявності або браку напруги змінного струму в мережі та приладах від 12 до 1000 В. Тестер напруги стане в пригоді як професійним електрикам, так і людям, які самостійно виконують ремонтні роботи вдома.
Особливості PM8908С:
  • Вбудований ліхтарик
  • Діапазон вимірювань: 12-1000В
  • Індикатор низької напруги батарей
  • Звукова та світлова індикація
  • Автоматичне вимкнення живлення
  • Відповідність стандартам безпеки: CE CAT.III 1000V, CAT.IV 1000V.
Характеристики:
Тип:Мультиметри
Діапазон напруги АС:12-1000В
Частота:50 Гц
NCV чутливість:автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній)
Тип сповіщення:Звук і світловий сигнал
Тип живлення:2х1.5 В (тип ААА)
Розмір:156x20x20 мм
Вага:0.04 кг
Характеристики
Бренд
Protester
Продавець
Dewelt
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-20%