Укр
Рус

Код товару: DW_2740876
Безконтактний тестер напруги PROTESTER PM8908C застосовується для швидкої перевірки наявності або браку напруги змінного струму в мережі та приладах від 12 до 1000 В. Тестер напруги стане в пригоді як професійним електрикам, так і людям, які самостійно виконують ремонтні роботи вдома.
Безконтактний детектор напруги використовує три рівні сигналу (середній, низький і високий), має функцію автоматичного вимкнення й вимикається після 3 хвилин бездіяльності.
Міцний корпус з ударостійкого пластику приладу гарантує його надійність і довговічність. Завдяки мініатюрним розмірам і малій вазі, детектор напруги зручний під час роботи у важкодоступних і вузьких місцях, а також обладнаний ліхтариком для роботи в погано освітлених приміщеннях.
Вбудований ліхтарик додає зручності та підвищує безпеку роботи в умовах недостатнього освітлення. Живлення тестера виконується від 2 батарей поширеного типу ААА.
| Тип: | Мультиметри |
| Діапазон напруги АС: | 12-1000В |
| Частота: | 50 Гц |
| NCV чутливість: | автоматичне визначення рівня сигналу (високий, низький, середній) |
| Тип сповіщення: | Звук і світловий сигнал |
| Тип живлення: | 2х1.5 В (тип ААА) |
| Розмір: | 156x20x20 мм |
| Вага: | 0.04 кг |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
636 ₴
-20%509 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00