Укр
Рус



Код товару: DW_2740952
GT5105A — вимірювач опору заземлення виробництва компанії Benetech. Цей прилад призначений для вимірювання значень опору уземлення з високою точністю в трьох діапазонах: 20 Ом, 200 Ом і 2000 Ом.
Тестер заземлення GT5105A має функцію вимірювання змінної та постійної напруги уземлення до 200 вольтів. Також варто зазначити наявність ручного вибору діапазону тестування, функції Data Hold для утримання даних на екрані та функцію індикації слабкого заряду батарей. GT5105A має роз'єм живлення для під'єднання зовнішнього джерела живлення 9 В, DC.
| Діапазон вимірювання опору: | 0 ~ 2000 Ω |
| Роздільна здатність: | 0,01Ω / 0,1Ω / 1Ω |
| Похибка: | ±2 % |
| Діапазон напруги: | 0~200V |
| Тестовий струм: | 3.2 мА |
| Живлення: | 9V / 6 х 1,5V |
| Габарити: | 176Х77Х110 мм |
| Вага: | 500 г |
Вимірювач опору уземлення 1 шт.
Батарейка 6 шт.
Дроти для тестування (зелений + жовтий + червоний) 1 комплект
Щуп 2 шт.
Інструкція користувача 1 шт.
Сумка 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 438 ₴
-20%7 551 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00