Укр
Рус

Код товару: AR_3015203
Режими роботи - Wi-Fi точка, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - 10/100/1000BASE-T
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 1.73 Гбіт/с), ax (до 2402 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, 10/100/1000BASE-T |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WPS, WPA2-ENT, WPA3 Personal, SSH |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 ax |
| Вага | 426 г |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Додаткові можливості | 1024-QAM high data rate, 20/40/80/160 MHz bandwidth, Система зворотного зв’язку, UTF-8 в SSID, NAT Pass-Through, Інструменти діагностик, Резервне копіювання та відновлення, Функції адміністрування, Керування трафіком, Системний журнал |
| Живлення | 12 в/1,5 а |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 2.97 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від 0 °C до +40 °C |
| Ширина | 160 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 173 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00