Укр
Рус

Код товару: AR_3015206
GWN7605LR оснащений архітектурою розподіленої мережі без контролера, в якій контролер вбудований у веб-інтерфейс користувача продукту для легкого адміністрування локально розгорнутих точок доступу Wi-Fi. GWN7605LR також підтримує GWN. Cloud and GWN Manager, хмарна та локальна платформа керування Wi-Fi від Grandstream. GWN7605LR, заснований на провідних технологіях для розширеного QoS, швидкого роумінгу, мережевих мереж, приєднаних порталів, підтримки понад 100 одночасних клієнтів і подвійних мережевих портів Gigabit, GWN7605LR є ідеальною точкою доступу Wi-Fi для низької затримки в режимі реального часу, чутливого до тремтіння. програми (наприклад, пристрої та програми для передачі голосу/відео через Wi-Fi) у сценаріях із низькою та середньою щільністю користувачів у приміщенні та на вулиці.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/с), n (до 400 Мбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-ENT, WPS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b |
| Вага | 500 г |
| Висота | 358.3 мм |
| Глибина | 45.3 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 867 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | GWN.Cloud, GWN.Manager |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +70°C |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 167 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00