Укр
Рус

Код товару: AR_3015209
GWN7660LR — це точка доступу Wi-Fi 6 на великій радіусі дії 802.11ax, розроблена для забезпечення покриття мережі наступного покоління для внутрішнього та зовнішнього середовища. Він має атмосферостійкий сертифікований корпус IP66, дводіапазонну технологію 2x2:2 MU-MIMO і складну конструкцію антени для розширеного діапазону покриття до 250 метрів. GWN7660LR підтримується GWN.Cloud і GWN Manager, хмарною та локальною платформою керування Wi-Fi від Grandstream, яка полегшує керування вашою мережею чи кількома мережами в кількох місцях, ніж будь-коли раніше. Він також використовує архітектуру керування мережею без контролера, в якій контролер вбудований у веб-інтерфейс користувача продукту для легкого адміністрування локально розгорнутих точок доступу Wi-Fi. GWN7660LR є ідеальною точкою доступу Wi-Fi для розгортання голосу через Wi-Fi і забезпечує безперебійне з'єднання з IP-телефонами Grandstream, які підтримують Wi-Fi. З підтримкою розширеного QoS, додатків реального часу з низькою затримкою, мережевих мереж, приєднаних порталів і подвійних гігабітних мережевих портів з PoE/PoE+; GWN7660LR є ідеальною вуличною точкою доступу Wi-Fi для підприємств, багатоповерхових офісів, складів, парків, лікарень, шкіл тощо.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 867 Мбіт/с), ax (до 1201 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA2-ENT, WPA-ENT, WPA3, WPS, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 ax |
| Вага | 695 г |
| Висота | 358.3 мм |
| Глибина | 45.3 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс, GWN.Cloud, GWN.Manager |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +60°C |
| Ширина | 115 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 941 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00