Укр
Рус

Код товару: AR_3015216
MikroTik Audience (RBD25G-5HPacQD2HPnD) - Трьохдіапазонний (частотний діапазон 2.4 GHz і високий + низький діапазон частот 5 GHz) домашня точка доступу з підтримкою технології Mesh.
Якщо вам потрібен Wi-Fi у великому будинку зі всілякими перешкодами, підключіть потрібну кількість пристроїв Audience - одним натисканням кнопки вони синхронізуються і створять єдину Wi-Fi мережу, яка покриє всі приміщення. Для початкової настройки завантажте додаток MikroTik для iOS або Android, воно підключиться до роутера і проведе вас через процес швидкого налаштування.
У деяких випадках одна Audience може замінити кілька інших маршрутизаторів - в тестовому режимі вона покриває площу 1858 м². Площа покриття залежить від кількості перешкод, Wi-Fi клієнтів і перешкод, тому результати можуть відрізнятися.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b, IEEE 802.3 af, IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac |
| Висота | 251 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість | до 2.6 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +60°C |
| Ширина | 129 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 471 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00