Укр
Рус

Код товару: AR_3015221
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | ax (до 1201 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, Micro SIM слот |
| Країна виробник | Литва |
| Безпека інформації | WPA3-PSK, WPA3-EAP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 af, IEEE 802.11 ax, IEEE 802.3at |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 228 мм |
| Живлення | Зовнішній БЖ 18...57В, PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Максимальна швидкість | до 1.8 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +50°C, Від -40 °C до +50 °C |
| Ширина | 228 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 399 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00