Укр
Рус

Код товару: AR_3015223
Точка доступу MikroTik LHG-5axD - це компактне та легке рішення, створене для організації високоефективних бездротових зв'язків типу «точка-точка» на відстанях до 20 км або для використання в якості клієнтського обладнання (CPE).
Ця модель оснащена високопродуктивною інтегрованою антеною з подвійною поляризацією та посиленням 24.5 дБі. Підтримка стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує швидкість бездротового з'єднання до 1200 Мбіт/с та найвищий рівень безпеки завдяки підтримці протоколу шифрування WPA3. Для дротового підключення передбачено один порт Gigabit Ethernet.
MikroTik LHG-5axD працює на базі двоядерного ARM процесора IPQ-5010 з частотою 800 МГц та 256 МБ оперативної пам'яті під керуванням операційної системи RouterOS v7. Це дає змогу легко обробляти інтенсивний трафік, використовувати складні правила фаєрволу та забезпечувати високу пропускну здатність бездротового каналу.
Пристрій виконаний у міцному, стійкому до різних погодних умов корпусі та витримує температури від -40°C до +70°C. Сітчаста конструкція рефлектора ефективно знижує вітрове навантаження, забезпечуючи надійність конструкції.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, ax (до 1201 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 ax |
| Висота | 391 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Живлення | 24V, 0.38А адаптер, PoE in Passive PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Ширина | 391 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 214 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00