Укр
Рус

Код товару: AR_3015199
NetMetal ax - найміцніша зовнішня точка доступу з великим радіусом дії - тепер з Wi-Fi 6!
Зустрічайте одного з найбільш універсальних компаньйонів: NetMetal ax - потужну зовнішню точку доступу з великим радіусом дії, яка чудово працює в будь-яких умовах. Розроблена для додаткової міцності, вона може бути встановлена практично в будь-якому місці з легкістю - ви можете відкривати і закривати корпус однією рукою. Ступінь захисту IP66 захистить пристрій від пилу та потужних струменів води - на сирих горищах і в шахтах ліфтів, у галасливих доках або на прибережних вишках. Для NetMetal - марсохода мережевого зв'язку - не існує пересічної місцевості!
Він оснащений сучасним двоядерним процесором ARM, гігабітним Ethernet і 2,5-гігабітним SFP для оптоволоконного підключення, портом USB і вільним слотом miniPCIe, який дозволяє подальшу кастомізацію. Ви можете, наприклад, додати LTE-модем для резервного копіювання мобільного інтернету - додан слот NanoSIM на NetMetal! Але є й інші варіанти, наприклад, додавання шлюзу для налаштувань LoRa IoT, такого як R11e-LR8!
Потужний дводіапазонний дволанцюговий радіоприймач Wi-Fi 6 пропонує підвищену швидкість, стабільність, безпеку, роумінг, управління живленням та інші функції в порівнянні з попередніми бездротовими протоколами. Два роз'єми RP-SMA дозволяють додати антену на ваш вибір для роботи на відстані до 30 кілометрів. За необхідності ви можете адаптувати NetMetal для використання на менших відстанях за допомогою таких антен, як нагвинчуваний універсальний антенний блок HGO-antenna-OUT. Він забезпечує посилення 3,3 дБі для діапазону 2,4 ГГц і 5,5-7,1 дБі для діапазону 5 ГГц.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, ax (до 2402 Мбіт/с), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/знімна, вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | MiniPCI-e слот, Nano SIM slot x 1, LAN 10/100/1000 Мбіт/с, USB 2.0, SFP, LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.11 ax |
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Додаткові інтерфейси | SFP, USB 2.0 |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO, IP66 |
| Живлення | PoE/адаптер, Адаптер живлення 24 В 1.2 А |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 2.97 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Ширина | 143 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 708 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00