Укр
Рус

Код товару: AR_3015220
BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT)
Відмінне рішення як для великих, так і невеликих приватних бездротових мереж. Робочий діапазон точки доступу – 2,4 ГГц. Цього цілком вистачає для якісної передачі даних в побутовому стандарті WiFi. За основу розробники взяли якісну материнську плату серії RB912, значно її вдосконаливши. Наприклад, BaseBox2 має два роз'єми SMA, щоб можна було підключати 2 зовнішні антени, USB порт для використання зі сторонніми модемами, захищений від вологи корпус для розміщення на вулиці при будь-яких погодних умовах. Щоб гарантовано захистити пристрій від негоди, порти Ethernet і USB розташовані знизу і надійно захищені кришкою. Для того, щоб відкрити точку доступу, не потрібні інструменти: все закривається на спеціальні кріплення.
При тестуванні виробником пристрій успішно витримало випробування зливою, вітром і снігом, так як в основі захисту від погодних умов лежать перевірені принципи підводних фотоапаратів і відеокамер.
Якщо виникне необхідність отримати двоканальний діапазон, то в точці доступу BaseBox2 виробник передбачив слот MiniPCIe і три додаткові роз'єми для необхідних антен.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, b, g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Можливість підключення USB пристроїв | 3G-модем |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, USB 2.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 b |
| Вага | 390 г |
| Висота | 246 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Додаткові інтерфейси | USB 2.0 |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Ширина | 135 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 445 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00