Укр
Рус

Код товару: AR_3015214
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBSXTsq2nD вдає із себе компактну точку доступу / бездротовий міст з вбудованою потужною антеною на 16 dBi. Пристроєм виконуються функції в частотному діапазоні 2,4 ГГц, їм підтримується стандарт 802.11b / g / n і задіяна технологія MIMO 2x2.
Основним завданням є створення технології бездротового з'єднання на відстані до 10-15 кілометрів або виконання ролі CPE. SXTsq Lite2 - це невелика за розміром і легка за вагою зовнішня точка доступу. Оснащена вбудованою антеною. Призначення цієї точки доступу складається в проведенні лінків на кшталт «точка-точка» або ж для використання в ролі СРЕ для мереж по типу «точка-многоточка».
RB-SXTsq-2nD спроектована так, щоб ефективно протистояти будь-яких примх погоди в Україні. До того ж цю точку доступу легко встановити. Нова модель являє модифікацію відомої SXT Lite2. У діаметрі новий пристрій займає лише 34 мм. Використовується технологія MIMO 2х2, діапазон використовуваних частот тільки 2.4 ГГц, пропускна здатність в максимумі видає 300 Мбіт / с. Підтримка харчування POE (10-30 В) на порту 10 / 100Mbps. У комплектацію включений інжектор POE і блок живлення 24В.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WEP, AES, TKIP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n |
| Вага | 295 г |
| Висота | 129 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс, Winbox |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +70°C |
| Ширина | 129 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 933 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00