Укр
Рус

Код товару: AR_3015191
AC1900 Домашня Mesh Wi-Fi система TP-Link DECO-S7
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | n, ac, a, b, g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека інформації | WPA-Personal, WPA2-Personal |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 b |
| Вага | 1070 г |
| Висота | 90.7 мм |
| Глибина | 90.7 мм |
| Додаткові можливості | технологія MIMO, SPI, IPTV |
| Живлення | від зовнішнього джерела живлення |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Кількість антен | 3 |
| Максимальна швидкість | до 1.9 Гбіт/с |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 2 точки доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Ширина | 162.3 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 001 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00