Укр
Рус

Код товару: AR_3015204
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti NBE-M5-16- точка доступу 5ГГц з нової серії обладнання Nanobeam ™ M. Конструктивною особливістю є об'єднання антени і радіомодуля в одному цілісному корпусі, що дозволяє досягти посилення 16 дБі з мінімальної опорної поверхні. Діаметр пристрою - всього 14 см. Вузьконаправлене передача сигналу дозволяє відфільтрувати шуми, а протокол TDMA - отримати високу пропускну здатність.
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti NBE-M5-16 застосовується для з'єднань на відстані до 4 км, забезпечуючи ширину каналу до 300 Мбіт / сек. Устаткування можна використовувати в режимі радіомосту, точки доступу на стороні абонента, бездротового клієнта. Купити Ubiquiti NanoBeam M5-16 - вигідне рішення, якість зв'язку більш ніж відповідає невеликій ціні для пристроїв такого класу.
Особливості: дальність - до 4 км, швидкість - до 300 Мбіт / сек; airOS, airView, airControl - просте і зрозуміле ПО Ubiquiti; вихідна потужність - 26 дБм; Інтегрована антена MIMO 2x2, 16 дБі; технологія airMAX (протокол TDMA); Вітростійкість -200 км / год; стійкість до випадання конденсату - до 95% вологості; Робота при температурі від -40 до + 70 ° C.
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Wi-Fi міст |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), n (до 150 Мбіт/с), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Інтерфейси | WAN 10/100 Мбит/с, 802.11 a/n |
| Країна виробник | Тайвань |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.11 n, IEEE 802.11 a |
| Вага | 978 г |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +80°C |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 683 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00