Укр
Рус

Код товару: AR_3015219
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - be (до 4300 Мбіт/с), ax (до 3600 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), ac (до 2.6 Гбіт/с), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка, Mesh точка |
| Стандарти мереж | n (до 450 Мбіт/с), ac (до 2.6 Гбіт/с), be (до 4300 Мбіт/с), ax (до 3600 Мбіт/с), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц, 2.4 / 5 / 6 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA2, WPA3 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 r, IEEE 802.11 k, IEEE 802.11 v |
| Вага | 448 г |
| Висота | 175.7 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Живлення | 42.5 - 57 В (до 14 Вт, PoE) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +50°C |
| Ширина | 175.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 332 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00