Укр
Рус

Код товару: AR_3015158
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UAP-AC-PRO призначена для розгортання як всередині, так і зовні приміщень в мережах бездротового зв'язку, що вимагають максимальної продуктивності. Володіючи конструкцією, стійкою до негоди, UniFi AC Pro AP підтримує одночасну дводіапазонну 3x3 MIMO технологію і зручність сумісності з 802.3af PoE або 802.3at PoE +. UniFi - це революційна система Wi-Fi, яка об'єднує корпоративну продуктивність, необмежену масштабованість і центральний контролер управління. У дводіапазонних точок доступу UniFi стандарту 802.11AC оновлений галузевої дизайн, що дозволяє легко і швидко встановити їх за допомогою приладдя для монтажу, що входять в комплект. Легкодоступний через будь-який стандартний браузер, програмне забезпечення UniFi Controller є потужним інструментом, ідеальним для високо насичених клієнтських середовищ, чутливих до затримок і функціонуванню в перебігу тривалого часу.
Використання ПЗ UniFi Controller дозволяє швидко налаштовувати і адмініструвати Wi-Fi-мережу підприємства - непотрібно спеціального навчання. Радіочастотні карта і параметри продуктивності, дані про стан в реальному часі, автоматичне виявлення пристроїв UAP (Access Point UniFi - точка доступу UniFi) і додаткові функції безпеки - все інтегровано в систему. На відміну від традиційних корпоративних систем WiFi, використовують апаратний контролер, UniFi продається в комплекті з неспеціалізованим програмним контролером, який може бути встановлений на PC, Mac, або Linux в приватному хмарі або використовуючи службу громадського хмари. Дводіапазонні точки доступу UniFi стандарту 802.11AC володіють новітніми властивостями технології WiFi 802.11ac MIMO. Інтуїтивне програмне забезпечення UniFi Controller дозволяє конфігурувати і управляти пристроями UniFi AP за допомогою інтуїтивного і простого у вивченні інтерфейсу користувача. Можливість розширення. Необмежена масштабованість: в залежності від вимог. можна побудувати як велику, так і малу бездротову мережу. Почавши з одного і розширюючи до тисяч, технічний стан можна підтримувати єдиної уніфікованої системою управління.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | a (до 54 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), ac (до 1.3 Гбіт/с), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с, USB 2.0 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPA, WPA2, WEP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Вага | 350 г |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 196.7 мм |
| Додаткові інтерфейси | USB 2.0 |
| Живлення | Через Passive PoE Максимальна споживана потужність: 9 Вт |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість антен | 3 |
| Максимальна швидкість | до 1.3 Гбіт/с |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -10℃ ~ +70℃ |
| Ширина | 196.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 448 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00