Укр
Рус

Код товару: AR_3015200
Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - be, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - зовнішня/знімна, інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | be, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA3, WPA-Enterprise |
| Висота | 208 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Ширина | 170 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 996 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00