Укр
Рус

Код товару: AR_3015196
UniFi U7 Pro — це передова точка доступу WiFi 7, що забезпечує високошвидкісний бездротовий доступ у великих і вимогливих середовищах. З підтримкою новітнього стандарту WiFi 7 і 6 ГГц, U7 Pro пропонує неймовірну швидкість передавання даних до 9.3 Гбіт/с і широке покриття до 140 м². Це ідеальне рішення для середовищ із високою щільністю підключень, що підтримує понад 300 пристроїв.
Вбудовані антени MIMO з високим коефіцієнтом посилення сигналу істотно покращують ефективність роботи точки доступу Ubiquiti UniFi 7 Pro в обох діапазонах. До того ж передача даних буде цілковито безпечною завдяки надійним захисним функціям, таким як WPA3 та ізоляція гостьового трафіку. Серед суттєвих переваг цієї моделі є компактність. Її розміри становлять 206х46 мм, а маса - 680 г. Корпус пристрою виконано з міцних високоякісних матеріалів - полікарбонату та металу, що гарантує довговічність. Передбачена можливість кріплення на стелю, в комплекті є всі необхідні аксесуари.
U7 Pro оснащений висхідним каналом 2.5 Гбіт/с і живиться через PoE+, що забезпечує простоту установки і гнучкість розміщення. Сумісність із попередніми версіями WiFi 6E і більш ранніми гарантує легку інтеграцію в наявні мережеві структури. U7 Pro керується через UniFi Network 8.0.26 і пізніші версії, пропонуючи зручні інструменти для моніторингу та управління.
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Стандарти мереж | n, ac, ax, a, b, g, be, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Робоча частота | 2.4 / 5 / 6 ГГц |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Країна виробник | Тайвань |
| Безпека інформації | WPA-PSK, WPA-ENT |
| Вага | 680 г |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +60°C |
| Ширина | 206 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 795 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00