Укр
Рус

Код товару: AR_3016771
Автоматичний тонометр Longevita ВР-102 – простий прилад з асортименту вимірювачів тиску ТМ Longevita. Тонометр Longevita ВР-102 поставляється з універсальною манжетою на плече (22-40 см).
Автоматичний тонометр Longevita ВР-102– це:
Зручність:
Точність:
Функціональність:
| Тип вимірювання тиску | автоматичний |
| Область виміру тиску | на плечі |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Індикація аритмії | так |
| Автоматичне відключення | так |
| Вага | 0.58 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 125 x 80 x 162 мм |
| Діапазон вимірювання артеріального тиску | 0 - 300 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання пульсу | 30-180 ударів/хв |
| Живлення | 4 х ААА, батарейки, мережа |
| Звукове сповіщення | так |
| Кількість елементів пам'яті | 120 |
| Класифікація за нормами ВОЗ | так |
| Обчислення середнього тиску | так |
| Особливості | годинник, календар |
| Розмір манжети | 22 - 40 см |
| Точність вимірювання артеріального тиску | 3 мм рт.ст. |
| Точність вимірювання пульсу | 5% від значення |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 307 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00