Укр
Рус

Код товару: AR_3016773
Автоматичний тонометр Longevita ВР-103 – сучасний прилад з асортименту вимірювачів тиску ТМ Longevita.
У комплекті 2 манжети стандратна (22-36 см), збільшена (30-42 см) також в комплекті адаптер змінного струму. Комплектація тонометра враховує всі потреби користувача.
Автоматичний тонометр Longevita ВР-103 – це:
Зручність:
Точність:
Функціональність:
| Тип вимірювання тиску | автоматичний |
| Область виміру тиску | на плечі |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Індикація аритмії | так |
| Автоматичне відключення | так |
| Вага | 0.64 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 134 x 93 x 193 мм |
| Діапазон вимірювання артеріального тиску | 0 - 300 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання пульсу | 30-180 ударів/хв |
| Живлення | 4 х АА, батарейки, мережа |
| Звукове сповіщення | так |
| Кількість елементів пам'яті | 120 |
| Класифікація за нормами ВОЗ | так |
| Обчислення середнього тиску | так |
| Особливості | адаптер |
| Розмір манжети | 22 - 36 см, 30 - 42 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 956 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00