Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 1
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 2
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 3
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 4
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 5
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 6
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED - фото 7
Торшер підлоговий світлодіодний BL-437F/16W COF LED
Код товару: BR_1322582
Про товар
Ви такий же творчий, як і цей підлоговий світильник BL-437F/16W COF LED? Тоді він, безсумнівно, прикрасить ваші важкі вечори в компанії старого доброго фільму або цікавої книги. Оригінальна конструкція освітлювального приладу додасть будинку нових фарб, прикрасить інтер'єр, позбавить його буденності. Світильник виготовлений з металу і скла, пофарбований в коричневий колір. Його конструкція проста, але оригінальна. Торшер досить мобільний, його з легкістю можна перенести з кімнати в кімнату, переставити з місця на місце. Джерелом світла служать світлодіоди загальною потужністю 16 Вт, що випромінюють рівне тепле біле світло зі світловим потоком 70-75 лм. Розрахований для роботи в мережі 220 В. Вимикач знаходиться на шнурі. Діаметр плафону 55мм. Діаметр основи 280мм. Шнур вироблений з Силікону. Довжина шнура 3170мм.
Характеристики
Бренд
Brille
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Стиль
Хай-тек
Висота
150см
Висота
141 - 160 см
Кількість джерел світла
8 шт
Потужність лампи
16 Вт