Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 1
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 2
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 3
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 4
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 5
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK - фото 6
Торцювальна пила Zipper ZI-KGS305UK
Код товару: SB_2436730
Про товар
Особливості ZI-KGS305UK:
  • щітковий двигун, потужністю 2000 Вт, витривалий і надійний за рахунок захисту від перевантаження і повітряної системи охолодження;
  • здатна працювати з великими елементами за рахунок системи протягання. твердосплавний диск діаметром 305 мм глибина пропилу 90 мм ширина пропила 310 мм.
  • ергономічна ручка робить роботу з цим інструментом зручною і безпечною.
Здатність різу:
  • Ріжуча здатність 0/90: 310x90
  • Ріжуча здатність 45 ° / 90 °: 310x55
  • Ріжуча здатність 0 ° / 45 °: 210x90 мм
  • Ріжуча здатність 45 ° / 45 °: 210x55
  • максимальна глибина різу: 90 мм