Укр
Рус

Код товару: AR_3016351
Тостер AIWA KOFOTATSU ABT-1600 із потужністю 1600 Вт та автоматичним центруванням забезпечує рівномірне та швидке підсмажування кожного шматочка. Він оснащений двома великими отворами шириною 4 см та довжиною 25,5 см, тому підходить для скибок хліба різних розмірів та видів.
Тостер пропонує сім режимів потужності - обирайте оптимальний рівень обсмажування та готуйте тости на будь-який смак. Функція високого підйому (High-lift) допоможе легко дістати навіть невеликі тости без ризику обпектися. Процес підрум'янення можна зупинити і самостійно за допомогою кнопки «STOP».
Функція підігріву булочок відкриє для вас ідеальний спосіб освіжити випічку. Насолоджуйтесь м'якими та теплими, наче щойно з печі, булочками без підсмажування та підсушування.
Не витрачайте час на розморожування хліба. Функція розморожування дозволяє готувати тости відразу після морозильної камери.
Знімний піддон для крихт дає змогу швидко очистити тостер після кожного приготування тостів.
Корпус тостера AIWA KOFOTATSU ABT-1600 виготовлений з міцної та надійної нержавіючої сталі з захистом від відбитків пальців. Він виглядатиме вишукано та охайно на будь-якій кухні.
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 1600 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 39.6 х 19.1 х 16.6 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00