Укр
Рус

Код товару: AR_3016331
Домашній тостер
Ardesto T-F17WG - це електричний тостер для домашнього використання від компанії Ardesto. Як нагрівальний елемент даний тостер використовує під'єднання до мережі. Пристрій з таким родом нагрівача надійний, він рівномірно розподілить температуру по поверхні тосту для кращого рівня прожарювання.
Основні характеристики
Ardesto T-F17WG має шість режимів обсмажування тосту, зручно, що вони мають плавне регулювання, персональні параметри для налаштувань кожного окремого режиму відсутні. Тому користувач може визначити всі необхідні характеристики для ступенів прожарок самостійно. Даний тостер має дві секції для обсмажування хліба - ідеально кількість для сніданку.
Функції і можливості
Тостер Ardesto T-F17WG функціонує автоматично. Він контролює тип обсмаження, після закінчення приготування тостер сам викине гарячий хліб з секцій, є звуковий індикатор готовності тостів. Функція Автоцентрірованіе забезпечить правильне центральне розташування тостів посеред секції для кращого обсмажування. Є також зручні функції розігрів для охололи тостів і режим розморожування для тостів з хліба, що зберігається в морозильній камері.
Інші деталі
Тостер Ardesto T-F17WG можна купити за досить доступною ціною і переконається в відмінному співвідношенні ціни і якості продукту. Тостер оснащений знімним піддоном для крихт, щоб вони не псували кухонні меблі. Управління тостером здійснюється механічним шляхом. Корпус тостера має сірий колір, виконаний зі сталі, споживана потужність становить 1000 Вт.
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 930 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | 270 х 180 х 150 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00