Укр
Рус

Код товару: AR_3016342
Тостер ARDESTO – стильний помічник на кухні, який має потужність 780–930 Вт. Завдяки двом слотам та автоматичному центруванню можна приготувати два рівномірно обсмажені тости одночасно. 7 ступенів обсмажування, функції підігрівання, розморожування та автоматичного подавання скибочок забезпечують комфорт і зручність приготування. Завдяки системам захисту від застрягання Anti-jam і перегрівання, а також функції скасування для миттєвого припинення готування користування пристроєм є безпечним і простим. Знімний піддон для крихт і нековзна основа зумовлюють практичність.
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 800 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 31 х 20 х 19 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
934 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00