Укр
Рус

Код товару: AR_3016344
Функціональний тостер
Ardesto T-K200 - функціональний тостер від компанії Ardesto. Такий пристрій здатний подарувати вам насолоду сніданком зі свіжими і хрусткими скибочками хліба. Зазвичай, їх намазують маслом або варенням, це дуже смачний і ситний вид сніданку. Дана модель тостера використовує заготовки під тостерний хліб квадратної форми, при цьому, одночасно тостер може готувати два тоста.
Технічні характеристики
Ardesto T-K200 обсмажує тости з обох сторін, в загальному, тостер має 7 рівнів підсмажування, після завершення роботи тостер автоматично викидає хліб на верх, щоб зручно було діставати. Рекомендується витягувати тости за допомогою спеціальних щипців, які йдуть в комплекті з тостером, щоб не обпектися. Тостер може також підігрівати булочки, для цього передбачена спеціальна сталева сітка.
Якісні матеріали
Тостер Ardesto T-K200 зроблений з якісних матеріалів, корпус пристрою виконаний в нержавіючої сталі, а ефектне поєднання чорного і сріблястого дозволить йому виглядати презентабельно в будь-якому кухонному інтер'єрі. Для більш якісної і зручної для користувача роботи, тостер забезпечений піддоном для крихт, який можна легко дістати і витрусити.
Функції і можливості
Тостер Ardesto T-K200 можна купити за доступною ціною і переконатися в приємному співвідношенні ціни і якості товару. Серед інших корисних функцій тостер оснащений функцією двостороннього обсмажування, регулюванням ступеня підсмажування, функцією автоматичного вимкнення.
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 800 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | метал, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | сріблястий, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.83 кг |
| Габарити | 32 х 21.5 х 18 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 283 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00