Укр
Рус

Тип керування - механічне, 950 Вт, функція підігріву - так, Колір - білий
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 950 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Габарити | 29.3 х 20.7 х 17.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 992 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00