Укр
Рус

Код товару: AR_3016340
Тости можуть стати основою для смачних солодких або солоних поєднань, якими можна насолоджуватися за сніданком, перекусом або на вечірці з друзями. Тому тостер ідеально підходить на всі випадки життя.
Завжди пахне підсмаженим хлібомСекрет гарних тостів - у підтримці тостера в чистоті. Часто очищайте лоток для крихт, і на вашій кухні буде пахнути лише свіжими тостами.
Кнопки з підсвічуванням спрощують роботуПросто поверніть ручку, щоб вибрати рівень підсмажування. Налаштуйте подальше нагрівання, обравши режим підігріву або розморожування. Зупиніть підсмажування в будь-який момент, якщо відчуєте, що тости готові.
Знімна решіткаДля того, щоб насолодитися повною мірою смаком круасана, розігрійте його на решітці. Цей метод дозволить зберегти всі шари та відтінки смаку.
Елегантний дизайнПростота та класичний дизайн – головні особливості цього тостера. Сріблясте покриття з нержавіючої сталі привертає увагу та гарантує, що ви із задоволенням розмістите тостер на кухонній стійці.
Досконалість у часіРозморозьте тостовий хліб прямо з морозилки або розігрійте вже підсмажений, щоб отримати теплу та свіжу поверхню для легкого намазування масла.
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 27.5 х 18 х 16.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 286 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00