Укр
Рус

Код товару: AR_3016327
Тостер Gorenje TA 8211 (T 850 BK (TA8211)) забезпечить смачний і швидкий сніданок на кожен день. Модель зроблена в стильному корпусі, дизайн якого ідеально впишеться в будь-яку кухню. Ви зможете підігрівати і розморожувати готові тости. Спеціальний піддон для крихт легко витягається для чищення. Зручна кнопка для вилучення тостів, яка передбачає автоматичний викид. Довжина приєднувального кабелю - 1 метр.
Особливості тостера: функція підігріву. Функція розморожування. Який отримують контейнер для крихт. Кількість режимів нагріву: 7. Термостат. Кнопка для вилучення тостів. Автоматичний викид тостів. Довжина приєднувального кабелю: 1 м. Потужність підключення: потужність 850 Вт.
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 30.7 x 18 x 16.7 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00