Укр
Рус

Код товару: AR_3016329
Тостер Gorenje T850WE виконаний в класичному дизайні. Він дозволяє за короткий час приготувати улюблені хрусткі тости. Gorenje T850WE простий і зручний в експлуатації. Потужність його нагрівального елементу складає 850 Ватт.
Конструкція тостера розрахована на одночасне приготування двох шматочків хліба. 7 режимів нагріву забезпечать різноманітну ступінь піджарки, є також функція розморожування. Догляд за приладом не відніме багато часу, оскільки в ньому передбачений знімний піддон для крихт.
Високий підйом тостів дозволить Вам безпечно витягти готовий продукт. Модель має грати для підігріву булочок, а також функцію підігріву. Зручно зберігати тостер допоможе спеціально передбачене відділення для змотування кабелю.
Для підсмажування скоринки на шматочках хліба використовують тостери, що дуже ситно і смачно. Така техніка зручна у використанні і значно економить час. Багато покупців часто задаються питанням як вибрати якісний товар. Виділяють основні три типи: ручні, напівавтоматичні та автоматичні.
При використанні першої моделі приготування контролюється вручну, слід провертати ручку, щоб перевернути хлібний шматочок. Другий тип комплектується термостатичним вимикачем, що дозволяє не самостійно перевертати тост, а за допомогою вбудованого термостата завдяки температурі поверхні.
| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 30.7 x 18 x 16.7 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 457 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00