Укр
Рус

Тостер MG-286 максимально легко впишеться в інтер'єр кухні завдяки лаконічному дизайну. Крім дизайнерської сторони, він ще й чудово підрум'янить тости до сніданку, оскільки має потужність 715 Вт. Завдяки режиму розморожування можна легко використовувати хліб, що зберігається в холодильнику, а 6 режимів підсмажування дають змогу самостійно контролювати ступінь зарум'янювання тостів. Вам не доведеться контролювати приготування тостів, оскільки в пристрої є автоматичне викидання хліба, а з піддоном для крихт кухня завжди залишиться чистою і акуратною.
| Тип керування | електронно-механічне |
| Потужніть | 715 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Матеріал корпусу | метал, метал + пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | червоний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 26 х 19 х 16 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 212 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00