Укр
Рус

Код товару: AR_3016339
Тостер Moulinex Morning LT2M0810 - це компактний та ефективний прилад для кухні, який забезпечує швидке та рівномірне обсмажування хліба. Завдяки семи рівням обсмажування, ви можете налаштувати ідеальний ступінь засмаженості для своїх тостів. Тостер також має функцію високого підйому, що дозволяє легко виймати навіть маленькі шматочки хліба
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція розморожування | так |
| Колір | темно-синій |
| Країна виробник | Китай |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 192 x 288 x 168 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00