Укр
Рус

Тостер TEFAL TT330D30
Елегантний корпус з нержавіючої сталі тостера прекрасно доповнить навіть невелику кухню - завдяки невеликим розмірам пристрій можна зручно зберігати і використовувати.
Тостер обладнаний надійною механічною системою управління. Має два відсіки для хліба і шість рівнів піджарки. Вибирайте те, що вам більше подобається - від ніжного золотистого відтінку хлібців до хрусткої коричневої скоринки. Потужність пристрою забезпечує швидку піджарку апетитних хрустких тостів.
Автоцентрірованіе тосту сприяє рівномірної прожарювання. Передбачена термоізоляція стінок запобігає випадкові опіки, а велика висота підйому тостів дозволяє зручно вийняти підсмажений хліб. Завдяки піддону для крихт на вашому столі буде чистота, а тостер легко чистити.
Для підсмажування скоринки на шматочках хліба використовують тостери, що дуже ситно і смачно. Багато покупців часто задаються питанням як вибрати якісний товар. Виділяють основні три типи: ручні, напівавтоматичні та автоматичні.
При використанні першої моделі приготування контролюється вручну, слід провертати ручку, щоб перевернути хлібний шматочок. Другий тип комплектується термостатичним вимикачем, що дозволяє не самостійно перевертати тост, а за допомогою вбудованого термостата завдяки температурі поверхні.
| Тип керування | механічне |
| Потужніть | 700 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Вага | 0.82 кг |
| Габарити | 16.9 x 25.6 x 15.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 778 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00