Укр
Рус

Тостер Tefal: Ваші улюблені налаштування одним дотиком
Насолоджуйтесь чудово обсмаженими тостами на будь-який смак, з тостером Tefal - сучасним, інтуїтивно зрозумілим тостером, водночас вишуканим та передбачливим. Цей глянцевий, повністю чорний тостер дозволяє вам зберегти ваші улюблені налаштування з доступом в один дотик, гарантуючи, що ваш тост завжди буде таким, як вам подобається. На продуманому мінімалістичному цифровому екрані, який показує зворотний відлік часу підсмажування, оберіть один з сьоми рівнів підсмажування - від злегка золотистого до дуже хрусткого. Ідеально підходить на будь-який смак. Крім того, тостер має спеціальні функції зупинки, розморожування і розігріву зі світловим індикатором, відділення з змінною шириною і автоматичним центруванням хліба, знімний піддон для крихт для легкого очищення і важіль високого підйому для полегшення видалення тостів. Крім того, він пропонує сучасний естетичний та інтуїтивно зрозумілий дизайн, який ідеально підходить для робочої поверхні будь-якої сучасної, вишуканої кухні.| Тип керування | механічне, електронне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 19 х 16.7 х 24 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 083 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00