Укр
Рус

Модернізуйте свою кухню з інноваційним тостером, який поєднує у собі красу та функціональність. Насолоджуйтесь ідеально підсмаженим хлібом із сучасним тостером Tefal. Він оснащений вбудованим електронним дисплеєм з відліком зворотного часу, а також 7 рівнями підсмажування. Завдяки зручним функціям та простому, але сучасному дизайну, ви завжди зможете побалувати себе смачними хрусткими тостами.
Особливості:| Тип керування | електронне |
| Потужніть | 850 Вт |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Функція підігріву | так |
| Функція розморожування | так |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Відсік для зберігання шнура | так |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 200 x 316 x 186 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 083 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00