Укр
Рус

Код товару: AR_3017877
Тример електричний Bosch AFS 23-37 06008A9000 потужністю 1000 Вт та швидкістю обертання 6000 обертів на хвилину призначений для скошування трави, бур'янів та проріджування молодих кущів. Він може використовуватися як з тримірною ліскою діаметром 3.5 мм, так і з гострим потрійним ножем. Ширина скошування з тримерною ліскою становить 37 см, а з ножем - 23 см. У комплекті з тримером поставляється і ніж, і 3 котушки з ліскою довжиною 37 см.
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 230 мм, 370 мм |
| Регулювання ручки по висоті | є |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 6000 об/хв |
| Діаметр волосіні | 3.5 мм |
| Потужність двигуна | 1.3 к.с, 1000 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.3 кг |
| Комплектація | Наплічний ремінь, тример, гарантійний талон, інструкція, волосінь, ніж, Захисний кожух |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь, Форма рукояті D-типу |
| Напруга живлення | 230 В |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 328 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00