Укр
Рус

Код товару: AR_3017868
Тример садовий електричний Gartner ВСЕ 1720 К – надійний та ефективний інструмент для роботи в побутових умовах. Призначений для підстригання країв газону і скошування трави у важкодоступних місцях, для скошування бур'яну і дрібного чагарнику товщиною до 10 мм на присадибних ділянках, в садах і парках.
За допомогою електронного блоку плавного пуску відбувається плавний набір обертів при ввімкненні і обмежується пусковий струм електродвигуна.
Конструкція виробу дозволяє встановлювати передню рукоятку в оптимальне для роботи положення. Завдяки подвійній ізоляції (клас II) в конструкції заземлювати інструмент не обов'язково.
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 380 мм, 255 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 8500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1700 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Комплектація | Додаток №1 (перелік сервісних центрів), Передня рукоятка, Захисний кожух, Набір фіксуючих елементів, Пакувальна коробка, Тример садовий електричний (верхня частина), Тример садовий електричний (нижня частина), Ріжуча котушка з жилкою, Ремінь на плече, Трилопатевий ріжучий ніж, Набір інструменту 1 компл., Інструкція з експлуатації, Гарантийный талон |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 870 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00