Укр
Рус







Код товару: AR_3006220
Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні! EOS R10 є частиною системи EOS R – лінійки камер, об’єктивів та аксесуарів, розроблених з нуля для створення чудових знімків і відео, як сьогодні, так і в майбутньому. Швидше й ширше (54 мм) кріплення об’єктива дозволяє досягти вищих рівнів продуктивності, що відкриває нові творчі горизонти.
| Тип фотокамер | Системні |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Стабілізація | комбінована |
| Розмір матриці | 22.3 х 14.9 мм |
| Число ефективних пікселів | 24.2 Mpx |
| Комплектація фотоапарата | без об'єктиву (Body) |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Формат запису знімків | JPEG, RAW, C-Raw, HEIF |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Тип видошукача | електронний |
| Розмір ЖК-екрану | 2.95" |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Особливості | сенсорний дисплей |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | вхід для мікрофона, micro-HDMI, вихід для навушників, USB Type-C, 3.5 мм |
| Тип живлення | акумулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Автоспуск | 2/10 с |
| Відео зі звуком | є |
| Вибір точки автофокусування | Авто, Ручной |
| Витримка | 1/4000 - 30 с, 1/16000 - 30 с |
| Лінійка | EOS R |
| Матеріал корпусу | магнієвий сплав |
| Поворотний екран | так |
| Покадровая зйомка | так |
| Сенсорний екран | так |
| Серійна зйомка | так |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Спалах | вбудований |
| Тип автофокусу | ручна, авто |
| Тип затвора | фокальний затвор з електронним управлінням |
| Тип кольорового фільтра | основні кольори |
| Фіксація автоекспозиції | автоматичний режим, вручну |
| Фіксація автофокусування | фіксується при натисненні кнопки спуску затвора наполовину або кнопки AF ON в режимі покадрового автофокусування |
| Функції перегляду | одиночний кадр, збільшення зображення, дисплей слайд-шоу, показ слайдів, видалення |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
50 281 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00