Укр
Рус












Код товару: AR_3006222
Перейдіть на новий рівень повнокадрової фото- та відеозйомки та втільте в життя свої творчі ідеї. Розкрийте свою творчість у повних кадрах з використанням привабливого ефекту боке, ширшого кута огляду та якості зображення.
| Тип фотокамер | Бездзеркальні |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Стабілізація | цифрова |
| Розмір матриці | 35.9 x 23.9 мм |
| Число ефективних пікселів | 25.6 Mpx |
| Комплектація фотоапарата | з об'єктивом (Kit) |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Оптичний зум | 0.11x |
| Формат запису знімків | JPEG, RAW, C-Raw, HEIF |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Тип видошукача | OLED |
| Розмір ЖК-екрану | 3" |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth |
| Інтерфейси | вхід для мікрофона |
| Тип живлення | акумулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Байонет | Canon RF |
| Відео зі звуком | є |
| Вага | 414 г |
| Витримка | 1/4000 - 30 с, 1/16000 - 30 с |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 102400 |
| Загальна кількість пікселів | 24,2 Mpx |
| Лінійка | EOS R8 |
| Мінімальна фокусна відстань | 24 мм |
| Максимальна діафрагма | f/4.5-6.3 |
| Максимальна фокусна відстань | 50 мм |
| Матеріал корпусу | магнієвий сплав |
| Об'єктиви в комплекті | Canon EOS R8 + RF 24-50mm |
| Підсвічування автофокусу | так |
| Поворотний екран | так |
| Поле зору | 100 % |
| Робочий діапазон автофокусування | EV-6.5- EV21 |
| Ручне фокусування | так |
| Сенсорний екран | так |
| Серійна зйомка | так |
| Система/точки фокусування | 1053 точок |
| Спалах | башмак |
| Сумісність з об'єктивами | Canon RF |
| Тип автофокусу | ручна, авто |
| Тип затвора | електронний затвор |
| Тип кольорового фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 132.5 × 86.1 × 70.0 мм |
| Функції перегляду | збільшення зображення, гістограма, перегляд відеороликів, показ слайдів, видалення, сортування, повна інформація |
| Штативне гніздо | стандартне |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
87 923 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00