Укр
Рус

Код товару: AR_3006217
розмір матриці - APS-C, тип карток пам'яті - SD, тип живлення - акумулятор
| Тип фотокамер | Бездзеркальні |
| Тип матриці | КМОП (CMOS) |
| Стабілізація | цифрова |
| Розмір матриці | APS-C |
| Число ефективних пікселів | 26 Mpx |
| Підтримка змінних об'єктивів | так |
| Оптичний зум | 3.1x |
| Формат запису знімків | JPEG, RAW |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| Розмір ЖК-екрану | 3" |
| Тип карток пам'яті | UHS-II, UHS-I, SD |
| Особливості | сенсорний дисплей, можливість підключення зовнішнього спалаху, поворотний дисплей, Clear Image Zoom |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | вхід для мікрофона, USB Type-C, багатофункціональний роз'єм, HDMI Type-D |
| Тип живлення | NP-FZ100, акумулятор |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Таїланд |
| Ємність акумулятору | 1020 mAh |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Байонет | Sony E-mount |
| Брекетинг автоекспозиції | 3 кадра +/- 1 EV |
| Відео зі звуком | є |
| Відображення вибраної точки автофокусування | Зазначено на передавальному РК-моніторі у видошукачі та на екрані швидкого керування |
| Вбудована пам'ять | немає |
| Вибір точки автофокусування | Авто, Лице + стеження, По розміру |
| Витримка | 1/4000 - 30 с |
| Витримка затвора | 1/6000 - 30 с |
| Діапазон роботи експозаміру | EV-2 - EV20 |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 32000, 50 - 102400 |
| Загальна кількість пікселів | 26 Mpx |
| Компенсація експозиції | від -5 до +5 EV з кроком 1/3 або 1/2 |
| Комплектація фотоапарата | Адаптер вітрозахисту, Акумулятор, Вітрозахист, Документація, Кришка об'єктива, Об'єктив, Плечовий ремінь, Фотоапарат |
| Конструкція | 9 елементів в 8 групах |
| Лінійка | Alpha ZV |
| Мінімальна відстань фокусування | 25 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 16 мм |
| Максимальна відстань фокусування | ∞ |
| Максимальна діафрагма | f/3.5 - f/5.6 |
| Максимальна фокусна відстань | 50 мм |
| Максимальний розмір файлу | 4 ГБ |
| Максимальний розмір фотографії | 6192 x 4128 |
| Можливість підключення зовнішнього спалаху | так |
| Налаштування балансу білого | авто, денне світло, люмінесцентне освітлення, лампа розжарювання, тінь, хмарність, флуоресцентне світло |
| Налаштування яскравості | 5 рівнів |
| Об'єктиви в комплекті | E PZ 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS II |
| Підсвічування автофокусу | так |
| Поворотний екран | так |
| Покадровая зйомка | так |
| Процесор обробки зображення | BIONZ XR |
| Режим енергозбереження | Вимкнення дисплея (через 15 с, 30 с або 1, 3, 5, 10, 30 хв) Автовимкнення (30 с або 1, 3, 5, 10 хв, вимк.), екорежим |
| Режими автофокусування | автоматичний, AF-S (автофокусування для одного знімка), AF-C (безперервне автофокусування), DMF (пряме ручне фокусування), слідкуючий |
| Режими виміру експозиції | матричний, центрозважений, точковий, вибір сцени |
| Режими зйомки | серійна зйомка, S (покадровий) |
| Ресурс акумуляторної батареї | 610 кадрів |
| Робочий діапазон автофокусування | EV-4- EV20 |
| Ручне фокусування | так |
| Сенсорний екран | так |
| Серійна зйомка | так |
| Система/точки фокусування | 759 точок |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Спалах | башмак |
| Сумісність з об'єктивами | Sony E-mount, Sigma |
| Тип автофокусу | гібридне автофокусування |
| Тип затвора | комбінований електронно-механічний затвор |
| Тип кольорового фільтра | основні кольори |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 67.5 х 114.8 х 54.2 мм |
| Фіксація автоекспозиції | кнопкою AE-L, вручну |
| Фіксація автофокусування | фіксується при натисненні кнопки спуску затвора наполовину або кнопки AF ON в режимі покадрового автофокусування |
| Функції перегляду | одиночний кадр, збільшення зображення, дисплей папок, дисплей слайд-шоу, перегляд відеороликів, показ слайдів, видалення, редагування, група знімків, базові параметри камери |
| Штативне гніздо | стандартне |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
72 957 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00