Укр
Рус

Код товару: AR_3016032
Мультиметр HABOTEST DC600В, AC600В поєднує кілька функцій вимірювання, таких як напруга змінного струму, напруга постійного струму, опір, безперервність ланцюга. Мультиметр має датчик NCV (безконтактний вимір напруги). Підсвічування екрана, попередження про низький заряд батареї.
Дисплей на 2000 відліків. Автоматичне вимкнення для заощадження батареї. Маленька, легка, ергономічна форма, зручно тримати в руці. Гумовий корпус захищає від механічних пошкоджень. У комплекті із тестовими проводами. Батареї не включені.
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 103 г |
| Вимірювання | напруга постійного струму, напруга змінного струму, опір, прозвонка ланцюга |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Опір | до 40 МОм |
| Особливості | підсвічування дисплею, автоматичне вимикання, індикація низького заряду батареї, функція утримання показань, функція ліхтарика, звукова індикація |
| Розміри | 120 х 60 х 30 мм |
| Тип батареї | 2 х ААА |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
715 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00