Укр
Рус



Код товару: DW_2739109
PM2118S — токовимірювальні кліщі виробництва компанії Protester, призначені для вимірювання постійного та змінного струму до 600A AC/DC (піддіапазони 6А/60А/600А), напруги AC/DC до 600 В, опору до 10 МОм, частоти, а також тестування діодів і перевірки цілісності ланцюга зі звуковою індикацією.
Особливістю струмових кліщів PM2118 є наявність дворядкового дисплея на 6000 відрахунків, висока роздільна здатність, автоматичний вибір меж і режимів вимірювань, мають функцію автовимкнення через 10 хвилин бездіяльності, а також наявність функції NCV — безконтактного детектування високої напруги.
ОСОБЕННОСТИ:
| Тип: | Струмомані кліщі |
| Вимірювані параметри: | Напруга, Опір, Частота, струм |
| Діаметр кліщів: | 24 мм |
| Максимальний струм | 600 А |
| Максимальний струм | 600 А |
| Максимальна напруга | 600 В |
| Максимальна напруга | 600 В |
| Максимальна частота: | 1 кГц |
| Максимальний опір: | 60 МОм |
| Максимальна місткість: | 6 мФ |
| Додаткові функції: | Тест на провідність, Автоматичний вибір діапазону, Утримання результату, Функція NCV, Діод-тест |
| Тип живлення: | AAA |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Розміри: | 189x70x37 мм |
| Вага: | 0.25 кг |
Кліщі струмовимірювальні 1 шт.
Комплект щупів 1 шт.
Інструкція з експлуатації 1 шт.
Батареи на 1,5 В (ААА) 2 шт
Сумка-чохол 1 шт.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 177 ₴
-20%4 142 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00