Укр
Рус












Код товару: AR_3003597
Вражаюча якість відео: чудова роздільна здатність, частота кадрів, колір і деталізація, автофокус і 5-кратний цифрове масштабування; ця веб-камера Ultra HD підтримує роздільну здатність до 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду.
| Роздільна здатність відео | 4K (4096х2160) |
| Частота кадрів на секунду | 30 |
| Країна виробник | Китай |
| Фокусування | автофокус |
| Кріплення | універсальне |
| Сумісність ОС | Windows 8, Windows 10, Windows 8.1, Windows 11, macOs 10.10 |
| Особливості | індикатор активності |
| Мікрофон | вбудований мікрофон |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 69.2 кг |
| Колір | чорний |
| Кут огляду | 90 ° |
| Розміри | 62.7 х 36.3 х 23.8 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 499 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00