Укр
Рус

Основні характеристики:
Застосування:
XOKO F01 — це мініатюрний, але ефективний настільний вентилятор із продуманим дизайном. Він легко поміщається в сумці або рюкзаку, працює автономно й допомагає залишатися в комфорті навіть у найспекотніші дні.
| Тип | настільний |
| Вид | лопатевий |
| Управління | електронне |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Функції | акумуляторний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 кг |
| Габарити | 170 х 134 х 30 мм |
| Додаткові характеристики | ємність акумулятора 2000 mAh, захист від перегріву, дисплей |
| Живлення | акумулятор |
| Кількість лопатей | 5 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
486 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00