Укр
Рус

Код товару: AR_3016973
Портативний вентилятор – ваша особиста прохолода в будь-який момент!
Цей компактний та стильний вентилятор стане вашим незамінним помічником у спекотні дні. Завдяки різноманітним функціям та режимам роботи, ви зможете насолоджуватися прохолодою, де б ви не знаходилися.
Основні характеристики:
| Тип | ручний |
| Вид | лопатевий |
| Управління | електронне |
| Можливість регулювання | у напрямку потоку повітря |
| Функції | ароматизація, акумуляторний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.19 кг |
| Габарити | 190 х 45 х 30 мм |
| Діаметр | 9 см |
| Додаткові характеристики | дисплей, функція підставки для телефону, акумуляторна батарея 1200 мА |
| Живлення | акумулятор |
| Кількість лопатей | 5 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
290 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00