Укр
Рус










Код товару: KM_3402857
Характеристики
Відбійний молоток Trotec PRDS 20-230V сертифікований в Україні і має сертифікат відповідності чинним стандартам якості та безпеки. Це потужний інструмент для довбання каменю, бетону та руйнування цегляної кладки з ударною силою 20 Джоулів, який встановлює стандарти у своєму класі інструментів.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Номінальна напруга | 230 В |
| Частота ударів | 4000 уд/хв |
| Сила удару | 20 Дж |
| Потужність | 1300 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Колір | Жовтий/Чорний |
| Розміри без упаковки | 500x95x240 мм |
| Розміри в упаковці | 560x380x160 мм |
| Вага без упаковки | 6.5 кг |
| Вага в упаковці | 9.9 кг |
Кнопка блокування дозволяє безперервно працювати зі сталою частотою ударів
Безщітковий двигун
Пневматичний ударний механізм
Антивібраційна система
Швидка зміна інструментів завдяки професійному патрону SDS-max
Ручка з протиковзкими гумовими вставками
Бічне руків'я, що може встановлюватись під будь-яким кутом та має антивібраційну гумову вставку
Мережа змінного струму: 230 В, 50 Гц, 1300 Вт
Довжина кабелю: 2 м
Відбійний молоток
Додаткове руків'я
Антивібраційна гумова підкладка на руків'я
Ключ до отвору заливки мастила
Зубило плоске SDS-max 18 х 350 мм
Піка-зубило SDS-max 18 х 350 мм
Резервуар з мастилом
Кейс пластиковий
Інструкція українською мовою
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 136 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00