Відеокамера DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 Dahua 2Mp f=3.6mm (00000000920) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 Dahua 2Mp f=3.6mm (00000000920)
Код товару: TS_3119030
Про товар
2МП 1080p HDCVI відеокамера в вбудованим мікрофоном. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; Функції: день / ніч (ICR), 2D-DNR, AGC, DWDR, BLC, HLC; вбудований мікрофон. ІЧ підсвічування до 50 метрів; Ступінь захисту: IP67; Матеріал: алюміній, DC 12В / 4.2Вт, ф106x93,7 мм, 440г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS