Відеокамера DH-HAC-HDW1200MP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00000041) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1200MP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00000041)
Код товару: TS_1821612
Про товар
2Мп HDCVI відеокамера. Матриця: 1/2.7" Progressive CMOS; Чутливість: 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; Об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 103 °; Функції: DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ; Матеріал: алюміній, IP67, DC 12В / 3.3Вт, ф93.4х79.4 мм, 270г. Підтримка форматів: CVI / TVI / AHD / CVBS
Характеристики
Бренд
Dahua
Країна-виробник
Китай
Тип
HDCVI
Форм-фактор
Купольні
Встановлення
Вулична
Тип об'єктиву
Монофокальний
Кількість мегапікселів
2 Мп
Роздільна здатність
1920 x 1080
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
2.8 мм