Відеокамера DH-HAC-HDW1200RP Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00000165) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1200RP Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00000165)
Код товару: TS_1821622
Про товар
2Мп HDCVI відеокамера. 1/2.7" Progressive CMOS; 0.02 Люкс, 0 Люкс з ІЧ; 3.6 мм, кут огляду 87.5 °; DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; ІЧ підсвічування до 20 м, Smart ІЧ ; Пластик, DC 12В / 3.3Вт, Ф 85,4x69,1 мм, 130г
Форм-фактор
Купольні
Встановлення
Внутрішня
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
3.6 мм