Відеокамера DH-HAC-HDW1200TQP Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00002945) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TQP Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00002945)
Код товару: TS_1821628
Про товар
2Мп HDCVI з ІЧ. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 3.6 мм (кут огляду 84 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 40 м; IP67, DC 12В / 3Вт, Ф110х101 мм, 320 г
Форм-фактор
Купольні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
3.6 мм