Відеокамера DH-HAC-HDW1209TLQP-LED Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00002822) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1209TLQP-LED Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00002822) - фото 2
Відеокамера DH-HAC-HDW1209TLQP-LED Dahua 2Mp f=3.6mm (99-00002822)
Код товару: TS_1817827
Про товар
2Мп Full-color Starlight HDCVI відеокамера. 1/2.8" CMOS, 2 Мп, 1920 (H) x 1080 (V). 0.001 Люкс; 3,6 мм, кут огляду 104 °; LED підсвічування до 20 м; DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC; Алюміній, IP67, DC 12В ± 30% / 3 Вт, Ф 97 х 91 мм, 210г
Форм-фактор
Купольні
Встановлення
Вулична
Фізичний розмір матриці
1/2.8"
Фокусна відстань
3.6 мм